The Bathtub Memory Project | Instalakcje 7 | Nowy Teatr

 

Bathtub Memory Project na tegorocznym Festiwalu Instalakcje.

Produkcja Biennale w Monachium w koprodukcji z Thee Onassis Cultural Center / Stegi – Ateny we współpracy z Goethe Institute Ateny i Fundacją Kultury Allianz.

Co dla ciebie oznaczają wspomnienia z dzieciństwa? Jak daleko potrafisz sięgnąć pamięcią? Czy chciałbyś zanurzyć się jeszcze raz na kilka minut w przestrzeni pamięci i przypomnieć sobie osobiste wspomnienie o niewinności i bezpieczeństwie? Czy kiedykolwiek oglądałeś program w swoim kostiumie kąpielowym?

Bathtub Memory Project został stworzony przez 5 artystów o różnym pochodzeniu artystycznym, mających na celu stworzenie osobistego doświadczenia dla widza – przedsięwzięcie artystyczne, w którym muzyka, obraz i ogólny nastrój instalacji dają widzowi szansę na pełne doznanie zmysłowe. W świecie w którym wszystko gna, w świecie dorosłych, widz zapraszany jest do spędzenia chwili sam na sam, ma możliwość na moment znaleźć się w miejscu gdzie dzieciństwo znów ma szansę na rozwój i rodzi nowe skojarzenia, nadzieje i marzenia.

Przedstawienie skierowane jest wyłącznie do jednego widza.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zabrać ze sobą strój kąpielowy, ponieważ podczas występu widz będzie leżał w wannie wypełnionej ciepłą wodą.

Bilety w cenie 30 zł do nabycia na www.bilety.nowyteatr.org oraz w kasie teatru.

Twórcy |
Eleftherios Veniadis – muzyka
Eleni Efthymiou – reżyseria
Leonidas Giannakopoulos – video
Natasa Efstathiadi – scenografia
Vassilis Selimas – video / ilustracje

Wykonanie |
Aleksandra Klimczak – głos
Monika Łopuszyńska – głos
Eleni Efthymiou – głos
Karolina Szewczykowska – viola da gamba